Zadzwoń: +48 693 558 583 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Partnerzy:

z przyjemnością prezentujemy Państwu naszych partnerów i firmy, z którymi działamy i współpracujemy:

ORTHOmedyk specjalizuje się nie tylko w endoprotezoplastyce (wymianie stawu na sztuczny) ale przede wszystkim jeśli to tylko możliwe, w minimalnie inwazyjnym leczeniu artroskopowym. 

Tomasz Suchmiel - Ortopeda z 25 letnim doświadczeniem w chirurgii urazowej i ortopedycznej, artroskopii, ukończył liczne staże, kursy, szkolenia krajowe i zagraniczne.

Gabinet świadczy zabiegi masażu ręcznego oraz zabiegów manualnych, które działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, stawy, a także pośrednio na układ krążenia, układ nerwowy oraz nawet na narządy wewnętrzne. Masaż poza funkcją odprężającą i zmniejszającą napięcie psychiczne ma niejednokrotnie ogromne znaczenie lecznicze.

Krystian Trela - technik masażysta

Beautyeurope.eu to firma zajmująca się sprzedażą wyrobów medycznych, dostarczaniem wiedzy w zakresie medycyny regeneracyjnej i estetycznej, opracowywaniem innowacyjnych produktów oraz rozwojem swoich klientów  w dziedzinach, w których dążą do perfekcji.

Beautyeurope.eu to firma, dla której piękno ma postać wielowymiarową. Nie tylko piękno zewnętrze, ale przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie pozwala czuć się pięknym.

Innmedis to w 100% polska firma, specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach dla medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Wyroby  medyczne firmy są bezpieczne, certyfikowane i spełniają wszystkie obowiązujące normy prawne, zapewniając satysfakcjonujące efekty Pacjentom, którzy cenią sobie naturalne piękno. Tworząc nowe produkty, prowadząc rozbudowane badania i współpracując z największymi autorytetami firma  nie tylko nadąża za obowiązującymi trendami, ale też sama je wyznacza.

Keymed to zespół niezwykłych ludzi, których łączy wspólna pasja. Rozwijają terapie wykorzystujące metody autologiczne. Podnoszą standardy zabiegowe, poprzez wprowadzanie zaawansowanych metod regeneracyjnych w różnych dziedzinach medycyny. Swoim partnerom oferują najwyższej klasy zestawy do pozyskania osocza II generacji PRP ACD oraz fibryny bogatopłytkowej I-PRF / S-PRF/ A-PRF w połączeniu ze szkoleniami prowadzonymi przez znanych i cenionych specjalistów