Keymed to zespół niezwykłych ludzi, których łączy wspólna pasja. Rozwijają terapie wykorzystujące metody autologiczne. Podnoszą standardy zabiegowe, poprzez wprowadzanie zaawansowanych metod regeneracyjnych w różnych dziedzinach medycyny. Swoim partnerom oferują najwyższej klasy zestawy do pozyskania osocza II generacji PRP ACD oraz fibryny bogatopłytkowej I-PRF / S-PRF/ A-PRF w połączeniu ze szkoleniami prowadzonymi przez znanych i cenionych specjalistów

Innmedis to w 100% polska firma, specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach dla medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Wyroby  medyczne firmy są bezpieczne, certyfikowane i spełniają wszystkie obowiązujące normy prawne, zapewniając satysfakcjonujące efekty Pacjentom, którzy cenią sobie naturalne piękno. Tworząc nowe produkty, prowadząc rozbudowane badania i współpracując z największymi autorytetami firma  nie tylko nadąża za obowiązującymi trendami, ale też sama je wyznacza.

Beautyeurope.eu to firma zajmująca się sprzedażą wyrobów medycznych, dostarczaniem wiedzy w zakresie medycyny regeneracyjnej i estetycznej, opracowywaniem innowacyjnych produktów oraz rozwojem swoich klientów  w dziedzinach, w których dążą do perfekcji.

Beautyeurope.eu to firma, dla której piękno ma postać wielowymiarową. Nie tylko piękno zewnętrze, ale przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie pozwala czuć się pięknym.

Gabinet świadczy zabiegi masażu ręcznego oraz zabiegów manualnych, które działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, stawy, a także pośrednio na układ krążenia, układ nerwowy oraz nawet na narządy wewnętrzne. Masaż poza funkcją odprężającą i zmniejszającą napięcie psychiczne ma niejednokrotnie ogromne znaczenie lecznicze.

Krystian Trela - technik masażysta

ORTHOmedyk specjalizuje się nie tylko w endoprotezoplastyce (wymianie stawu na sztuczny) ale przede wszystkim jeśli to tylko możliwe, w minimalnie inwazyjnym leczeniu artroskopowym. 

Tomasz Suchmiel - Ortopeda z 25 letnim doświadczeniem w chirurgii urazowej i ortopedycznej, artroskopii, ukończył liczne staże, kursy, szkolenia krajowe i zagraniczne.

z przyjemnością prezentujemy Państwu naszych partnerów i firmy, z którymi działamy i współpracujemy:

Partnerzy:

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 693 558 583 lub umów się online: